Nejvýše certifikovaní odborníci pro Avaya Radvision jsou v Avnetu

Divize Avaya společnosti Avnet oznámila, že disponuje jako jediná mezi distributory v České a Slovenské republice nejvýše certifikovanými odborníky pro řešení Avaya Radvision

Nejvýše certifikovaní odborníci pro Avaya Radvision jsou v AvnetuSpolečnost Avnet, VAD distributor informačních technologií a služeb, od nynějška nabízí jako jediný VAD v ČR a SK služby odborníků s nejvyšší možnou certifikací pro navrhování a implementaci produktů a infrastruktury Avaya Radvision. Informovala o tom v tiskovém oznámení

Avaya rozšířila své portfolio o videokonferenční řešení Radvision loni na podzim. Po akvizici začlenila video do skupiny sjednocených komunikací (UC).

Videokonferenční řešení Radvision se v poslední době dostávají z pozice nejvyšší komunikační mety nadnárodních korporací i do hledáčku menších či středně velkých společností, uvádí Avnet.

Videokonference se však netýkají jen koncových bodů a velkých zobrazovacích panelů, ale je zde také potřeba věnovat se řešení infrastruktury a managementu, a v této oblasti může nabídnout služby distributor.

Aby mohl distributor společně s obchodními partnery navrhovat a nabízet vhodné řešení Avaya Radvision musí splnit požadavky jak v oblasti znalostí (ověřené zkouškou a certifikací), tak i v aktualizaci democentra.

Avnet proto nabízí nejen služby svých nejvýše certifikovaných odborníků, ale i možnost ukázky či zápůjčky řešení Radvision v partnerském kanálu.

Zdroj: Avnet
Komentáře