Na český trh vstupuje distributor služeb Computerlinks

Nadnárodní skupina Computerlinks otevírá pražskou pobočku a vstupuje tak na český trh. Hodlá nabízet služby jak pro resellery samotné, tak pro jejich zákazníky.

Na český trh vstupuje distributor služeb ComputerlinksNa český trh vstupuje nový distributor. Je jím společnost Computerlinks, která otevřela v Praze svou novou pobočku.

Computerlinks je distributor služeb z oblasti zabezpečení informačních technologií, počítačových sítí, ukládání dat či virtualizačních řešení.

Reselleři mohou služeb od společnosti Computerlinks využít pro vlastní potřeby nebo je dále nabízet svým vlastním zákazníkům. Nový distributor slibuje pro resellery poradenství, školení, logistiku a distribuci, marketingovou podporu a nonstop technickou podporu

Detailní informace týkající se uzavřených smluv o spolupráci s dodavateli v rámci České republiky mají být oznámeny v následujících měsících.

Nově otevřenou pražskou pobočku vede Thomas Huber, který byl nedávno jmenován regionálním ředitelem společnosti Computerlinks pro oblast východní Evropy a Rakouska. Dříve působil několik let ve společnosti Citrix.

Česká republika patří mezi přední evropské lokace vhodné pro offshoring a outsourcing IT služeb. I přesto, že patří mezi nejvyspělejší IT trhy v regionu CEE, nabízí stále velký potenciál pro růst,“ uvedl Thomas Huber ve zprávě pro média.

Globální společnosti potřebují zkušené partnery a mnoho společností, se kterými spolupracujeme, má zákazníky fungují globálně. Computerliks jako globálně působící distributor má vhodnou pozici na to, aby je maximálně podpořil,“ dodal šéf nové pražské pobočky společnosti Computerlinks.

Otevření nové kanceláře v Praze je prý jedním z plánovaných kroků v rámci růstové strategie společnosti v regionu východní Evropy. Dosud má Computerlinks své pobočky ve 23 zemích na různých kontinentech. Zaměstnává přes 600 lidí.

Více o společnosti si zájemci mohou přečíst na jejím webu na adrese http://www.computerlinks.net.

Zdroj: Computerlinks
Úvodní foto: Computerlinks

Komentáře