Microsoft vyhlásil vítěze a finalisty ceny Partner of the Year 2013

Do celosvětového finále se probojoval český start-up Corinth Investment. Kdo se stal nejlepším českým partnerem Microsoftu za poslední rok?

Microsoft vyhlásil vítěze a finalisty ceny Partner of the Year 2013Microsoft oznámil celosvětové vítěze a finalisty cen Partner of the Year 2013 a Country Partner of the Year 2013. Letos se prý v rámci 44 kategorií přihlásilo přes 3 000 projektů z více než 100 zemí.

Z českých partnerů se cmezi čtyři nejlepší v kategorii „Public Sector: Education“ do celosvětového finále probojoval český start-up Corinth Investment zabývající se především výukovými aplikacemi pro tablety a chytré mobily.

„Ocenění si vážíme a věříme, že nám umožní s ještě větším úsilím naplňovat naši vizi – vytvářet revoluční vzdělávací pomůcky vizualizující nepředstavitelné,“ uvedl ve zprávě pro média Ondřej Homola ze společnosti Corinth Investment. 

AutoCont CZ získal ocenění Country Partner 2013

Svým nejlepším českým partnerem za uplynulý rok Microsoft vyhlásil společnost AutoCont CZ, která tak získala ocenění Country Partner of the Year 2013.

Je pro nás velkou ctí stát se nejlepším českým partnerem společnosti Microsoft roku 2013 a opět po delší době získat tak významné ocenění,“ uvedl ve zprávě pro média Jaroslav Biolek, ředitel společnosti AutoCont CZ.

Finalisté a vítězové cen vybraní z globálních nominací budou slavnostně vyhlášeni na každoročním celosvětovém setkání partnerů Microsoft Worldwide Partner Conference, která se letos koná od 7. do 11. července v americkém Houstonu.

Více informací o tomto setkání zájemci naleznou na webové adrese www.digitalwpc.com.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře