Microsoft na Computexu představil novou partnerskou komunitu a řešení pro IoT

Výrobce zve své partnery do nové komunity, která má urychlit vývoj inovací v oblastí inteligentního okraje. Zároveň byla představena nová sada služeb pro internet věcí a koncept kancelářských displejů vybavených nástroji ze sady Microsoft 365.

Microsoft na Computexu představil novou partnerskou komunitu a řešení pro IoTMicrosoft na konferenci Computex 2018 vyzval své partnery, aby se stali součástí nové komunity zaměřené na inteligentní okraje sítě (intelligent edge). Cílem komunity má být vzájemná spolupráce partnerů a urychlení inovací v této oblasti.

Výrobce doufá, že účast v komunitě jeho partnerům usnadní komunikaci, vyhledávání příležitostí a plnění společných obchodních cílů. Členové zároveň získají přístup ke školení, vstup na komunitní konference a možnos účasti v dalších programech.

Microsoft zároveň představil novou službu s názvem Windows 10 IoT Core Services, která má výrobcům hardwaru pro internet věcí poskytnout širokou podporu a usnadnit správu těchto zařízení, samozřejmě za předpokladu, že běží na Windows 10 IoT Core.

V neposlední řadě pak Microsoft odhalil novou kategorii zařízení s názvem Windows Collaboration Displays. Jak napovídá název, jde o velké displeje umožňující používat nástroje Office Teams a Whiteboard na velké ploše v rámci zasedacích místností.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: NicoElNino @ fotolia.com

Komentáře