MDS Forum 2013: Janus ukázal partnerům novinky u Kyocery a tiskového řešení MyQ

Prvního ročníku dvoudenní konference s názvem MDS Forum 2013 se zúčastnilo téměř 100 zástupců českých a slovenských partnerů společnosti Janus.MDS Forum 2013Společnost Janus, výhradní dovozce a distributor tiskáren a multifunkčních tiskových zařízení značky Kyocera pro český a slovenský trh a výrobce tiskového řešení MyQ, uspořádala v říjnu pro své partnery z České a Slovenské republiky dvoudenní konferenci MDS Forum 2013.

Cílem akce bylo zejména seznámení partnerů s využitím MDS (Managed Document Services - služby správy dokumentů) v běžné dennodenní obchodní praxi a rozšíření jejich dosavadních obchodních i technických znalostí. Nechybělo ani seznámení s aktuálními novinkami tiskového řešení a servisního modulu MyQ.

Informace o produktových novinkách Kyocera a o konceptu Kyocera MDS představila marketingová manažerka společnosti Kyocera Document Solutions Europe, paní Maki Nagao.

Forum bylo rozděleno na obchodní a technickou sekci. „Toto rozdělení nám umožnilo zacílit obsah MDS Fora přímo na obchodně, resp. technicky zaměřené účastníky, a nezatěžovat tak obchodníky přílišnými technickými detaily a naopak,“ uvedl v oznámení Radim Vogel, ředitel dealerského prodeje společnosti Janus.

Na druhý den konference byl pro účastníky připraven workshop, na kterém si v praxi vyzkoušeli tiskové řešení a servisní modul přímo na svých noteboocích.

Na historicky první ročník MDS Fora mají podle Janusu v následujících letech navázat i další.

Zdroj: JanusKomentáře