Lidé: Zbyněk Juřena se stal obchodním ředitelem Altron Business Solutions

Před nástupem do Altron Business Solutions působil Zbyněk Juřena přes 6 let na různých vedoucích pozicích ve společnosti Kapsch.

Lidé: Zbyněk Juřena se stal obchodním ředitelem Altron Business SolutionsSpolečnost Altron Business Solutions oznámila jmenování Zbyňka Juřeny (47) do funkce obchodního ředitele. V rámci této nové funkce bude mít na starost definici obchodní strategie a řízení obchodního týmu společnosti Altron Business Solutions v rámci skupiny Altron.

Před nástupem do Altron Business Solutions působil Zbyněk Juřena přes 6 let na různých vedoucích pozicích ve společnosti Kapsch. Působil mimo jiné na pozici generálního ředitele Kapsch Slovensko. Dále zastával funkci provozního ředitele, obchodního ředitele a vedoucího obchodní podpory ve firmě Kapsch BusinessCom. Ještě před tím pracoval na manažerských a poradenských pozicích ve společnostech Getronics, Wang Global, Olivetti Solutions, Expert & Partner Engineering a Nová Huť Ostrava.

Zbyněk Juřena vystudoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Vysoké škole báňské v Ostravě. Získal titul MBA na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Mluví anglicky, polsky, rusky a slovensky. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje sportu, především lyžování a golfu.

V současné době pokračuje jen velmi pozvolné oživování globální ekonomiky a tato skutečnost nadále hluboce ovlivňuje ICT průmysl. V době, kdy se stále potýkáme se seškrtanými rozpočty, roste poptávka po dynamicky škálovatelných ICT službách. Na daný trend reaguje rozšiřováním portfolia i skupina Altron. Zaznamenáváme nárůst poptávky ve všech oblastech,“ uvedl v tiskové zprávě Milivoj Uzelac, CEO skupiny Altron.

Zdroj: Altron Business SolutionsKomentáře