Lidé: Vendula Nováčková nastoupila na pozici finanční a správní ředitelky společnosti Anect

Společnost Anect má novou ředitelku finančně správní sekce. Je jí Vendula Nováčková, která dosud ve firmě pracovala v oddělení controllingu.

Lidé: Vendula Nováčková nastoupila na pozici finanční a správní ředitelky společnosti AnectVendula Nováčková nastoupila na novou pozici 4. března 2013. V Anectu působí od roku 2010, kdy nastoupila na pozici controller. Byla zodpovědná za sestavování plánů režijních nákladů jednotlivých oddělení, finanční řízení projektů a také za procesy v rámci standardu ISO 20000.

Dříve pracovala například ve společnosti DHL jako group reporting manager.

„Jsme velice rádi, že jsme finanční a správní ředitelku nalezli ve vlastních řadách. Vendula ve výběrovém řízení jasně potvrdila svoje kvality, neutuchající energii a chuť vydat se po nové cestě. Velkou výhodou je zároveň posílení ženského elementu ve vedení společnosti, což nebývá v IT firmách tak úplně obvyklé. Věříme, že gender balance může být pro Anect i konkurenční výhodou,“ uvedla Jana Vohralíková, členka představenstva společnosti Anect.

Vendula Nováčková vystudovala obor Finance se specializací na firemní finance na Masarykově Univerzitě v Brně. Hovoří anglicky a pasivně francouzsky. Ve svém volném čase se věnuje hlavně rodině, má ráda sport, hudbu, divadlo a tanec.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře