Lidé: Tomáš Trávník country manažerem společnosti Computerlinks pro ČR a SR

Distribuční společnost Computerlinks jmenovala Tomáše Trávníka svým country manažerem pro český a slovenský trh. Jaké plány má Tomáš Trávník v nové funkci a kde dosud sbíral zkušenosti?

Lidé: Tomáš Trávník country manažerem společnosti Computerlinks pro ČR a SRNadnárodní distribuční společnost Computerlinks, o jejímž nedávném vstupu na český trh již ChannelWorld.cz informoval, jmenovala country manažera pro Českou republiku a Slovensko.

Je jím Tomáš Trávník, který českou pobočku společnosti Computerlinks řídí již od letošního května.

Tomáš nás svými zkušenostmi z oblasti partnerského prodeje přesvědčil, že bude pro naši společnost přínosem při vstupu na český a slovenský trh. Věřím, že nám pomůže v dalším rozvoji společnosti, který plánujeme v rámci regionu východní Evropy,“ uvedl ve zprávě pro média Thomas Huber, ředitel společnosti Computerlinks pro region střední a východní Evropy.

Jaké má Computerlinks plány pro rok 2013 v ČR a SR?

Tomáš Trávník

Jasným cílem pro rok 2013 je etablovat velmi úspěšný brand Computerlinks na lokálním trhu“, uvedl ve zprávě pro média nový country manažer společnosti Computerlinks pro český a slovenský trh.

Hlavním obchodním cílem pro tento rok je podpořit rozvoj a růst partnerů společnosti Citrix. Máme k tomu skvělé předpoklady, neboť naše firma byla společností Citrix oceněna jako evropské CALC centrum pro rok 2012,“ doplnil Tomáš Trávník.

Sedmatřicetiletý Trávník naposledy pracoval pro Motorola Solutions, kde zastával pozici regional channel manager CEE, v níž byl zodpovědný za vedení prodejních aktivit s distributory a systémovými integrátory ve východoevropském regionu.

V minulosti Tomáš Trávník působil také ve společnosti Cisco Systems jako channel account manager pro Českou republiku. Pracoval též v divizi Enterprise společnosti Siemens jako obchodním ředitel pro partnerský prodej v České republice.

Vystudoval obory Business Finance na VUT v Brně a Strategické řízení na B.I.B.S. V rámci svých studií získal diplom Nottingham Trent University.

Zdroj: Computerlinks
Úvodní foto: Computerlinks

Komentáře