Lidé: Tomáš Machalínek a Andrea Čižmářová Zavadilová nastupují do vedení Kasa.cz

Novým ředitelem společnosti Internet Retail, provozovatele Kasa.cz a Hej.sk, se stal Tomáš Machalínek. Novou ředitelkou marketingu společnosti byla zároveň jmenovaná Andrea Čižmářová Zavadilová.

Lidé: Tomáš Machalínek a Andrea Čižmářová Zavadilová nastupují do vedení Kasa.czTomáš Machalínek (43) chce v nové pozici prohloubit integraci společnosti Internet Retail do firmy HP Tronic s cílem posilovat svou pozici a zkvalitňovat a rozšiřovat svou nabídku. Na pozici ředitele nahradil Tomáše Richtera, který Internet Retail vedl necelé 4 roky.

K našim hlavním prioritám patří rychlost obsluhy zákazníků, proto chceme nadále inovovat naše služby a rozšiřovat skladové zásoby,“uvedl v oznámení Tomáš Machalínek, který dodal , že v centru zájmu zůstanou i kamenné prodejny Kasahouse a Hejhouse.

Tomáš Machalínek vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor Technická kybernetika.  Do společnosti HP Tronic nastoupil během studií v roce 1991. Nejdříve zde působil jako brigádník a postupně prošel řadou pozic – maloobchodní prodej,  nákup, tvorba a příprava on-line projektů.

Od roku 2001 vedl dvanáctičlenný tým a řídil internetový obchod eProton.cz. Zároveň stojí za současnou podobou internetového obchodu Euronics.cz, jehož provoz také řídil.

Tomáš Machalínek se ve chvílích volna věnuje bikingu a běhání, baví ho též lyžování, hraní squashe či rafting.

Novou ředitelkou marketingu společnosti Internet Retail stala se Andrea Čižmářová Zavadilová (34), která dosud působila v HP Troniku ve funkci marketingové manažerky sítě prodejen Euronics ČR.

V Euronicsu měla na starost mimo jiné tvorbu marketingových plánů internetového obchodu, návrh plánů podpory prodeje a marketingových akcí, komunikaci s obchodními partnery nebo vedení samostatných projektů.

Andrea Čižmářová Zavadilová je absolventkou oboru Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Ve společnosti HP Tronic začala pracovat roku 2000 jako vedoucí reklamního oddělení.

Ve volném čase ráda sportuje, věnuje se triatlonu a energii čerpá cvičením jógy. Baví ji hudba a tanec.

Zdroj: Kasa.cz
Úvodní foto: Kasa.cz

Komentáře