Lidé: Tomáš Hlinka vede obchod a poradenskou divizi společnosti Capgemini

Capgemini má nového obchodního ředitele a ředitele poradenské divize v jednom.

Lidé: Tomáš Hlinka vede obchod a poradenskou divizi společnosti CapgeminiSpolečnost Capgemini jmenovala Tomáše Hlinku do pozic obchodního ředitele a ředitele poradenské divize (chief sales officer & head of consulting). Na starost bude mít obchodní aktivity firmy a vedení divize konzultantů. Jeho cílem bude mimo jiné budovat dlouhodobé vztahy se strategickými zákazníky a dohlížet na úroveň a kvalitu dodávaných služeb.

Tomáš Hlinka působí v IT oboru přes 20 let se specializací na budování end-to-end řešení a profesionálních služeb. Do Capgemini přichází ze společnosti Microsoft Czech Republic, kde od roku 2009 pracoval jako services director.

Předtím pracoval jako CEO ve společnosti Arbes Technologies. Od roku 2000 působil 6 let na vysokých manažerských pozicích ve společnosti Oracle Czech a následně se přesunul na pozici Consulting Cluster Director v Oracle EE&CIS.

Společnost Capgemini reprezentuje významného a stabilního dodavatele konzultačních a technologických služeb, který je strategickým partnerem svých zákazníků. Toto spojení je pro mne velkou výzvou a motivací přispět svými zkušenostmi k dalším úspěšným projektům pro naše zákazníky,“ uvedl v oznámení Tomáš Hlinka ke svému jmenování.

Zdroj: Capgemini

Úvodní foto: Capgemini

Komentáře