Lidé: Stano Šimůnek se stal partner managerem SAP pro CEE

Společnost SAP jmenovala nového šéfa pro ekosystém a partnerský prodej v regionu střední a východní Evropy (CEE). Stal se jím Stano Šimůnek.

Lidé: Stano Šimůnek se stal partner managerem SAP pro CEEStano Šimůnek (43) je nyí zodpovědný za řízení partnerů společnosti SAP v regionu a za jejich prodejní podporu. SAP má v současnosti v tomto regionu přibližně 190 partnerských společností.

Stano Šimůnek má znalosti mezinárodních podnikatelských aktivit SAP – před příchodem do společnosti působil jako viceprezident Center of Excellence SAP v Ness Technologies CEE. Kromě toho v minulosti zastával manažerské pozice ve společnosti Deloitte, kde pracoval deset let v oblasti poradenství pro řešení SAP pro Švýcarsko a západní Evropu.

Mezi moje priority patří posílení partnerského ekosystému z hlediska jeho obchodní výkonnosti, stejně jako rozvoj schopností a kompetencí v oblasti SAP inovací. To se týká především platformy SAP HANA a mobilních řešení,“ uvedl Stano Šimůnek ke svému jmenování.

Přímým nadřízeným Stana Šimůnka je Simon Kaluža, generální ředitel SAP pro střední a východní Evropu. Jeho předchůdcem byl Fokion Angelopoulos, který nyní řídí prodej softwaru třetích stran v regionu SAP South zahrnující Španělsko, Portugalsko, Itálii, Řecko, Turecko a Izrael.

Stano Šimůnek absolvoval univerzitní studium na Slovensku a v Rakousku, hovoří čtyřmi cizími jazyky. V soukromém životě se věnuje především své rodině, mezi jeho hobby patří horská cyklistika a fotografování. 

Zdroj: SAP

Úvodní foto: SAP

Komentáře