Lidé: Roman Fusch vede obchodní tým CCV Informační systémy

Spolu s Romanem Fuchsem přišeli do týmu i dva noví account manageři.

Lidé: Roman Fusch vede obchodní tým CCV Informační systémyNovým vedoucím obchodního oddělení divize Business Solutions společnosti CCV Informační systémy se na sklonku léta stal Roman Fuchs (na fotografii vlevo). Současně došlo i k dalšímu posílení obchodního týmu o dva nové account managery, Petra Kloudu (uprostřed) a Lubomíra Veselého (vpravo). Společnost současně představila novou verzi portálu podpory.

Roman Fuchs přichází na místo vedoucího obchodního oddělení po 15 letech práce v CCV Informační systémy, kde dříve zastával pozici account managera a vedoucího manažera logistických projektů. Předtím působil v obchodní pozici ve společnosti Generis, která se následně stala předmětem akvizice ze strany jeho současného zaměstnavatele.

Naším cílem je co nejlépe využít dosavadních zkušeností Romana Fuchse. Současně přicházíme i s rozšířeným portálem podpory našich zákazníků,“ uvedl v tiskové zprávě Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions.

Nový portál zákaznické podpory

Nový webový portál má být nástrojem pro správu zákaznických požadavků, který zobrazí nejen jejich stav a historii, ale také například přiřazení zodpovědnosti, definici případné překážky nebo vyjádřenou složitost příslušného požadavku.

Zákazníci tak mají přehled o svých požadavcích včetně možnosti vyhledávání, filtrování, získávání nejrůznějších přehledů či detailních zobrazení jednotlivých,“ uvedl ve zprávě sám Roman Fuchs.

Profily

Roman Fuchs (41) vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity. Je ženatý, má 2 děti, mezi jeho zájmy patří cestování, lyže a florbal.

Petr Klouda (32) přichází ze společnosti Moravia Propag, kde se věnoval realizaci marketingových projektů, a předtím firmy Outward Bound – Česká cesta, kde působil jako hlavní lektor. Jeho největším koníčkem je čerstvě založená rodina a starost o její spokojenost.

Lubomír Veselý (28) je absolventem VOŠ Informačních systémů a služeb v Brně, od roku 2004 se věnoval obchodní činnosti ve firmách Medica HealthWorld a Moravia Propag, kde byl zodpovědný za rozvíjení klíčových klientů a expanzi firmy na ruské trhy. Mezi jeho záliby patří potápění.

Zdroj: CCV Informační systémyKomentáře