Lidé: Robert Rudolph je novým business development managerem pro IP dohled v D-Linku

Společnost D-Link, výrobce síťových řešení a řešení pro digitální domov, přijal na novou pozici business development managera pro IP dohled Roberta Rudolpha.

Lidé: Robert Rudolph je novým business development managerem pro IP dohled v D-LinkuRobert Rudolph (34) je ve společnosti D-Link nyní odpovědný především za získávání a řízení nových partnerství a projektů. Jeho hlavním úkolem je představit partnerům nové obchodní příležitosti spojené s komplexním řešením pro IP dohled.

Robert Rudolph je absolvent sinologie a expert na Asii. Naposledy byl zaměstnán jako key account manager v TKH (společnost, která je dodavatelem IT bezpečnostních řešení).

Předtím byl odpovědný za prodej a rozvoj obchodu jako sales account manager pro Německo, Rakousko a Švýcarsko ve společnosti ACTi, která je globálním výrobcem IP řešení. Kancelář Roberta Rudolpha je nyní v německém sídle D-Linku.

D-Link vytvořil novou pozici s cílem rozvíjet a rozšiřovat rostoucí segment IP kamer o nová partnerství a projekty. Výrobce v oznámení uvedl, že plánuje poskytovat existujícím partnerům vyšší úroveň podpory specifických projektů v oblasti byznys kamer a zároveň se chce zaměřit na sektor retailových prodejců tradičních analogových technologií CCTV. Připravena je on-site předprodejní podpora, školení, webináře a další.

„Stále více společností si uvědomuje výhody založené na IP video dohledu. V Německu už jsme lídrem trhu díky našemu obchodnímu modelu domácích kamer. Naším cílem je dosáhnout stejného úspěchu také v SMB sektoru,“ uvedl v oznámení Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link pro Českou republiku a Slovensko.

Úvodní foto: D-Link

Komentáře