Lidé: Ředitelem divize bankovních systémů v Arbes Technologies je Petr Pilař

Arbes Technologies, dodavatel informačních systémů pro finančnictví a bankovnictví, jmenoval nového ředitele divize bankovních systémů. Stal se jím Petr Pilař, který doposud ve společnosti působil jako vedoucí analytického oddělení bankovních řešení.

Lidé: Ředitelem divize bankovních systémů v Arbes Technologies je Petr PilařPetr Pilař (36) na pozici nahradil Štěpána Koubu, jenž divizi vedl v uplynulých třech letech a ze společnosti odešel. Ve své nové pozici chce Petr Pilař dále rozvíjet bankovní systém Arbes OBS.

Doposud byl vedoucím analytického oddělení bankovních systému. V rámci této pozice vedl od roku 2011 desetičlenný tým analytiků a zabýval se především dalším rozvojem bankovního systému.

Mezi jeho nejvýznamnější realizované projekty patří například implementace Arbes OBS v Air Bank, JSC Home Credit Bank Kazakhstan či v JSC Bank of Georgia.

Petr Pilař vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Během vysokoškolských studií sbíral pracovní zkušenosti jako konzultant ve společnosti Risk Analysis Consultants.

Po ukončení studií v roce 2005 nastoupil do Arbes Technologies na pozici projektového manažera, přičemž hlavní náplní jeho práce byly analýzy zákaznických požadavků a řízení projektových týmů.

Je ženatý a ve volném čase se rád věnuje cestování, dobrému jídlu a vínu. 

Zdroj: Arbes Technologies

Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře