Lidé: Ralph Schmidt se stal ředitelem systémového inženýrství a poradenství Citrixu pro CE

Citrix oznámil jmenování nového regionálního ředitele ve východní Evropě. Na pozici director system engineering and consulting nově nastupuje Ralph Schmidt.

Lidé: Ralph Schmidt se stal ředitelem systémového inženýrství a poradenství Citrixu pro CERalph Schmidt má za úkol řízení pre-sales a solutions aktivit společnosti Citrix ve východní a jihovýchodní Evropě.

Má více než 25 let zkušeností v ICT průmyslu a do společnosti Citrix přechází z Huawei, kde působil jako ředitel UC&C západoevropské organizace.

Předtím strávil 14 let ve společnosti Cisco ne různých vedoucích pozicích, přičemž jeho posledním postem bylo řízení transformace a optimalizace byznysu na nově vznikajících trzích.

Ralph pracoval v mezinárodním prostředí téměř patnáct let včetně působení na Blízkém východě a ve Spojeném království.

Nyní reportuje napřímo area viceprezidentovi pro oblast Ruska, CIS, východní a jihovýchodní Evropy, kterým je Guenther Brand.

Ralphovy bohaté zkušenosti na poli systémového inženýrství a poradenství na mezinárodních trzích jsou ideální pro jeho podporu při pozicování společnosti Citrix ve východní Evropě,“ uvedl Guenther Brand v tiskovém oznámení.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: Citrix

Komentáře