Lidé: Radoslav Huleš produktovým manažerem HP Networking v Tech Datě

Na pozici produktového manažera pro HP Networking v divizi Azlan, nastoupil Radoslav Huleš.

Lidé: Radoslav Huleš produktovým manažerem HP Networking v Tech DatěRadoslav Huleš, nastoupil jako produktový manažer do divize Azla v Tech Data Distribution 26. 4. V oboru distribuce IT pracuje od roku 1995.

Radoslav pracuje v Tech Data dva roky, přičemž první z nich byl spoluodpovědný i za HP Networking. Díky tomu se nejen dobře vyzná v problematice networkingu, ale rozumí i specifickým řešením HP. Jeho velkou výhodou je i znalost společnosti HP a významných partnerů,“ uvedl v oznámení Jaroslav Salva, šéf českého Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution.

Hlavním úkolem Radoslava Huleše bude navázat na dosavadní úspěchy Azlanu v oblasti networkingu, uvádí Tech Data. „Věřím, že díky svým zkušenostem bude schopen pomoci nejen stávajícím, ale i novým partnerům při realizaci zakázek na technologiích HP,“ dodává Jaroslav Salva.

Posledních pět let pracoval Radoslav Huleš jako produktový manažer v oblasti networkingu v distribuci s přidanou hodnotou (např. Avaya, Nortel Networks, 3Com, HP Networking, SonicWall, Axis).

V minulosti zastával obchodní a manažerské pozice ve firmách CHS Czechia, eD system, BGS Distribution, Levi nebo RRC Distribution.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře