Lidé: Phil Sorgen nahrazuje Jona Roskilla jako hlavního šéfa channelu Microsoftu

Microsoft bude mít nového globálního šéfa pro prodejní kanál. Pozici nově zastoupí Phil Sorgen.

Lidé: Phil Sorgen nahrazuje Jona Roskilla jako hlavního šéfa channelu MicrosoftuPhil Sorgen převezme pozici viceprezidenta celosvětové partnerské skupiny společnosti Microsoft k 1. 9. 2013. Nahradí Jona Roskilla, který přechází do role produktového vývoje.

Sorgen působil tři a půl roku jako prezident Microsoftu v Kanadě, poté se přesunul do USA, kde vedl skupinu Small and Midmarkert Solutions and Partners (SMS&P). Na nové pozici bude zodpovědný Vahé Torossianovi, viceprezidentovi SMS&P.

V Q&A od Microsoftu Sorgen nenaznačil žádné významnější změny ve směru, který nastavil Roskill na další kvartál v rámci Worldwide Partner Conference v Houstonu.

Phil Sorgen současně potvrdil svůj závazek prodejním kanálům, které hrály klíčovou roli v byznysu, kdy vedl kanadské zastoupení.

Je to opravdu jednoduché: Nedokážeme naplnit svou vizi být společností zaměřenou na zařízení a služby bez pomoci své partnerské základny,“ uvedl Sorgen.

V blogu na rozloučenou uvedl Roskill, který vedl partnerskou organizaci Microsoftu tři roky, že byl čas předat štafetu a vyjádřil důvěru ve svého nástupce.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře