Lidé: Petr Plodík je šéfem divize IBM, Jiří Dobeš vede divizi Dell v DNS

Distributor DNS oznámil personální změny, jejichž společným jmenovatelem je divize IBM. Posilují jí dva dlouholetí pracovníci společnosti IBM. Interními přesuny v DNS pak personální posily získaly novější divize Dell a Solutions Sales & Delivery (SSD)

Lidé: Petr Plodík je šéfem divize IBM, Jiří Dobeš vede divizi Dell v DNSPetr PlodíkNovým šéfem divize IBM v distribuční společnosti DNS se stal Petr Plodík (na fotografii vpravo), který má nyní na starost veškeré obchodní aktivity související s hardwarem a softwarem značky IBM a také péči o stávající partnerskou základnu.

Aleš KomárekDalší posilou pro tým divize IBM společnosti DNS je Aleš Komárek (na fotografii vlevo), který nastoupil na pozici produktového manažera.  V divizi IBM je tak nyní zodpovědný za návrhy řešení pro oblasti serverů, storage, virtualizace a cloudu.

Obě nové posily do DNS přichází přímo ze společnosti IBM. Petr Plodík přešel do DNS po jedenácti letech působení na různých pozicích IBM, kde začal pracovat již během svých studií na ČVUT.  Aleš Komárek pro IBM pracoval šestnáct let. Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Praze.

Divizi Dell nyní vede Jiří Dobeš, bývalý šéf divize IBM

Jiří DobešNovým šéfem divize Dell ve společnosti DNS se stal Jiří Dobeš, který předchozích jedenáct let v DNS vedl divizi IBM. Sám se však prý rozhodl pro změnu. Ještě dříve byl šéfem divize Hewlett-Packard v DNS.

Divize Dell je v DNS relativně nová a nabízí zajímavou příležitost pro rozjezd obchodu, dobudování partnerské sítě a rozšíření péče o stávající partnery,“ uvedla společnost DNS ve zprávě pro média.

Jiří Dobeš prý proto ve vedení divize Dell vidí „velkou pracovní i osobní příležitost a výzvu zároveň,“ jak uvádí DNS na svém webu.

Tomáš Pokorný a Zdeněk Matyášek opustili divizi IBM

Tomáš Pokorný a Zdeněk Matyášek v rámci společnosti DNS přestoupili z divize IBM do letos v dubnu nově vytvořené divize Solutions Sales & Delivery (SSD), oba nyní zastávají pozici account manager.

Mají tak na starosti společně s partnery prodej řešení a služeb vybraným koncovým zákazníkům a to napříč celým portfoliem DNS. Zároveň se zabývají podporou a budováním vztahů s těmito partnery.

Zdeněk Matyášek působil ve společnosti DNS devět let v divizi IBM. Postupně v ní prošel pozicemi product manager, account manager a team leader IBM HW. Tomáš Pokorný pracoval čtyři a půl roku taktéž v divizi IBM jako product manager a naposledy account manager.

Zdroj: DNS
Úvodní foto: DNS

Komentáře