Lidé: Petr Jiříkovský novým generálním ředitelem Ness Technologies v ČR

Vedení české pobočky Ness Technologies přebírá Petr Jiřikovský. Dosavadní generální ředitel Mirko Kalous společnost opouští. Změna nastala také na postu prezidenta Ness Technologies pro region CEE.

Lidé: Petr Jiříkovský novým generálním ředitelem Ness Technologies v ČRSpolečnost Ness Technologies oznámila změny ve vedení svého českého i evropského zastoupení.

Funkcí generálního ředitele české pobočky Ness Technologies byl nově pověřen Petr Jiřikovský (na úvodní fotografie), který pro firmu pracuje již více než deset let.

Od letošního července zastával pozici head of business development s prioritou budování nových business modelů a řešení. Předtím byl od roku 2006 ředitelem divize Public & Communication.

Ness Technologies opouští Mirko Kalous, dosavadní generální ředitel české pobočky. Sám se prý rozhodl věnovat novým projektům mimo firmu.

Region CEE má nyní na starost Shabtai Koren

K další personální změně došlo na úrovni evropského zastoupení Ness Technologies.

Středoevropský a východoevropský region CEE má nově na starost Shabtai Koren jako nový prezident Ness Technologies pro tuto oblast, kam samozřejmě spadá také Česká republika a Slovensko.

Shabtai Koren naposledy zastával funkci division president ve společnosti Amdocs, kde byl členem širšího managementu a podílel se i na budování zastoupení ve střední a východní Evropě.

Jeho předchůdce ve funkci Milan Sameš se v rámci Ness Technologies bude nyní věnovat podpoře businessu v západoevropském regionu.

Zdroj: Ness Technologies

Úvodní foto: Ness Technologies

Komentáře