Lidé: Petr Janovský je novým produktovým manažerem u Tech Data

Společnost Tech Data Distribution oznámila příchod nového produktového manažera.

Lidé: Petr Janovský je novým produktovým manažerem u Tech DataTým produktových manažerů společnosti Tech Data Distribution posílí od 1.11. Petr Janovský. Jako produktový manažer bude zodpovědný za multilicenční produkty Microsoft, jejich propagaci, prodej a přípravu a realizaci technických a obchodních seminářů.

To, že bude mít na starost právě tuto značku, není náhodou – právě z Microsoftu, kde několik působil nejdříve jako marketingový manažer a poté jako licensing specialist CEE new market, Petr Janovský do Tech Daty přichází.

Prodej produktů Microsoft v multilicenčním modelu tvoří jeden z pilířů produktového portfolia společnosti. Příchod Petra Janovského, jako jednoho z největších odborníků právě na licenční politiku a licenční modely v České republice, bude přínosem nejen pro Tech Data, ale zcela jistě i pro naše zákazníky, kteří v této oblasti potřebují nejen nakoupit, ale ve většině případů i poradit a nalézt nejvýhodnější řešení pro své zákazníky,“ uvedl v tiskové zprávě Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel Tech Data.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře