Lidé: Petr Douda nastoupil jako networking teamleader divize HP v Avnetu

Společnost Avnet, VAD distributor informačních technologií a služeb, posílila svůj tým o Petra Doudu. Ten začátkem května nastoupil na pozici networking teamleadera v divizi HP.

Lidé: Petr Douda nastoupil jako networking teamleader divize HP v AvnetuMezi plány Petra Doudy na pozici networking teamleadra ve společnosti Avnet patří v první řadě upevnění partnerského kanálu existujících partnerů HP v oblasti sítí i získáváni nových partnerů.

Využít chce zejména svých více než čtrnácti let zkušeností a kontaktů v oboru, a zároveň technologického zázemí Avnetu při naplňování potřeb zákazníků. Za samozřejmost považuje konzultantské a poradenské činnosti, stejně jako nabídku partnerských školení, demo centra a technické podpory při instalacích.

Svou profesní kariéru začal Petr Douda ve společnosti Tech Data, kde působil na pozici produktového managera v oblasti networkingu. Od roku 2004 potom povýšil na pozici business unit managera pro networking, storage & servers .

Petr Douda vystudoval Dopravní fakultu na Českém vysokém učení technickém v Praze se zaměřením na automatizaci v dopravě a telekomunikacích.

Je ženatý, má dvě děti a volný čas věnuje chataření a aktivnímu sportu: lyžování, cyklistice a především volejbalu, který již přes 21 let hraje na prvoligové úrovni.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet TS

Komentáře