Lidé: Petr Danielovský je nový channel sales specialist u Esetu

Petr Danielovský bude mít na starost partnerský kanál společnosti Eset.

Lidé: Petr Danielovský je nový channel sales specialist u EsetuPetr Danielovský (34) se stal novou posilou obchodního oddělení české pobočky společnosti Eset, kam nastupuje se  zkušenostmi s řízením prodeje v sektoru B2B. Na pozici channel sales specialist bude mít na starosti rozvoj partnerského kanálu, nepřímý prodej a akvizici nových obchodních partnerů.

Petr Danielovský spojil svou kariéru s obchodem a prodejem v roce 1998, kdy po ukončení studia začínal jako prodejce spotřební elektroniky. Postupně se vypracoval na obchodního manažera ve společnosti Antalis, kde měl na starosti budování a řízení prodejního týmu a péči o VIP zákazníky.

Pod dvouletém působení na pozici regionálního manažera ve společnosti Losan Internet přestoupil do společnosti Telefónica Czech Republic, kde do svého nástupu k Esetu pracoval jako regionální obchodní manažer. U telefonního operátora zodpovídal za B2B a rezidentní segment, produkty a implementaci obchodní strategie.

V prostředí obchodu se pohybuji takřka celou svou pracovní kariéru a myslím, že svoje zkušenosti mohu dobře zúročit i jako channel sales specialist v Esetu. Chtěl bych zde navázat na své dosavadní výsledky a přispět k dalšímu rozvoji společnosti,“ uvedl Petr Danielovský v tiskové zprávě.

Zdroj: Eset
Komentáře