Lidé: Petr Chlumský novým manažerem vývoje bankovních systémů Arbes

Petr Chlumský přišel do společnosti Arbes Technologies pracovat na rozvoji bankovního systému Arbes OBS. O jaké profesní zkušenosti se při plnění úkolů v novém působišti bude moci opřít?

Lidé: Petr Chlumský novým manažerem vývoje bankovních systémů ArbesPetr ChlumskýSoftwarová společnost Arbes Technologies, dodavatel informačních systémů pro finanční a bankovní sektor, jmenovala nového manažera vývoje bankovních řešení.

Stal se jím Petr Chlumský (na fotografii), který naposledy pracoval jako ředitel tzv. nových médií ve vydavatelském domě Sanoma Media.

Čtyřicetiletý Chlumský přišel do společnosti Arbes Technologies rozvinout bankovní systém Arbes OBS.

Digitální věk přináší řadu výhod a mým cílem je, všechny tyto výhody nabídnout bankám a jejich zákazníkům,“ uvedl nový manažer vývoje bankovních systémů Arbes ve zprávě pro média

Petr Chlumský v minulosti vlastnil softwarovou společnost, která se zabývala vývojem informačních systémů pro německé klienty. Pracoval také pro Bank Austria či Centrum Holdings, kde působil na pozici technického ředitele.  

Do vydavatelského domu Sanoma Media přešel z Centrum Holdings v roce 2010. Nejdříve zastával post IT ředitele a později pozici ředitele nových médií, v rámci níž se staral především o strategii této divize a její rozvoj.

Petr Chlumský vystudoval obor informační technologie na ČVUT v Praze. Je ženatý a má dceru. Svůj volný čas prý nejraději tráví s rodinou nebo s knihou o matematice či evoluční biologii. Je také letecký modelář.

Zdroj: Arbes Technologies
Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře