Lidé: Petr Bobek posiluje Computerlinks v ČR

Českou pobočku IT distributora Computerlinks posílil Petr Bobek, který posledních devět let pracoval pro Microsoft. Jaké má nyní pracovní povinnosti a cíle v novém působišti?

Lidé: Petr Bobek posiluje Computerlinks v ČRDistribuční společnost Computerlinks, která na český trh vstoupila teprve letos na jaře, oznámila novou personální posilu své pobočky v České republice. Je jí Petr Bobek, který nastoupil na pozici business development manager.

Jeho hlavním úkolem nyní je rozvoj prodeje produktů a řešení Citrix. Prodej má rozvíjet ve spolupráci s existujícími partnery, ale rovněž má za úkol vyhledávat i nové partnery a pomáhat jim v budování obchodních a znalostních dovedností spojených s prodejem řešení Citrix.

Pro nového distributora je velkou výzvou prosadit se na trhu, kde je dlouhou řadu let etablovaný další distributor. O to větší výzva to pro Computerlinks je, když se jedná o prosazení se v oblasti tak komplexních řešení, jaká dodává společnost Citrix. Jsem rád, že se právě pod hlavičkou budu moct na tomto úkolu podílet,“ uvedl ke svému jmenování Petr Bobek ve zprávě pro média.

Posledních devět let strávil ve společnosti Microsoft, v jejíž české pobočce byl zodpovědný za marketingové aktivity související s produkty Microsoft Office. Působil také jako produktový manažer ve společnosti Hewlett-Packard.

Petr Bobek vystudoval mikroelektroniku na ČVUT FEL. Mezi jeho zájmy vedle studia italštiny patří sport, především jachting a tenis.

Zdroj: Computerlinks

Úvodní foto: Computerlinks

Komentáře