Lidé: Peter Kovalčík security engineerem ve společnosti Check Point

Check Point Software Technologies rozšiřuje svůj tým odborníků o Petera Kovalčíka.

Lidé: Peter Kovalčík security engineerem ve společnosti Check PointPeter Kovalčík (29) přichází do Check Pointu na pozici security engineer. Bude zodpovídat za technicko–prodejní podporu partnerského kanálu v rámci bezpečnostních projektů v regionu Východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko a oblast Jadranu).

Jeho hlavním cílem je poskytovat služby obchodním partnerům a zákazníkům. Dále by se rád zaměřil na rozvoj klíčových zákazníků a pomáhal upevňovat pozici na trhu společnosti Check Point.

Preferuji osobitý přístup k jednotlivým projektům, kde spokojenost obchodního partnera a zákazníka je pro mě na prvním místě. To je dle mého názoru základem každého úspěšného byznysu. S produkty Check Point mám několikaleté zkušenosti, patří mezi světovou špičku a poskytují zákazníkům velkou přidanou hodnotu,“ uvedl Peter Kovalčík.

Peter Kovalčík do Check Pointu přichází z firmy DNS, kde poslední čtyři roky působil na pozici senior consultant. Jeho specializací byla bezpečnostní řešení pro podnikové sítě, autentizace a ochrana dat zákazníků.

Petera Kovalčíka znám jako špičkového odborníka ještě z jeho působení v DNS a věřím, že bude významnou posilou našeho obchodního týmu v Check Pointu,“ uvedl k nástupu nového kolegy Martin Koldovský, SE manager ze společnosti Check Point.

Petr Kovalčík je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří cestování a sporty (zejména tenis a badminton).

Zdroj: Check Point Software Technologies

Úvodní foto: Check Point Software Technologies

Komentáře