Lidé: Ondřej Václavík má na starost expanzi společnosti Outsourcing Solution

Společnost Outsourcing Solution, dodavatel cloudových firemních řešení, hodlá expandovat. Rozšíření pole působnosti z Moravy do Čech má na starost Ondřej Václavík. Jaké jsou jeho další úkoly?

Lidé: Ondřej Václavík má na starost expanzi společnosti Outsourcing Solution



Ondřej VáclavíkSpolečnost Outsourcing Solution oznámila své plány geografické expanze. Poskytovatel cloudových služeb Dragon Cloud pro firmy, který dosud operoval na Moravě, chce nejdříve rozšířit své aktivity také do Čech. Později pak do celého středoevropského regionu.

Expanzi dostal na starost nový ředitel Ondřej Václavík (na fotografii) který má v Čechách nastartovat provozní a obchodní činnost firmy „Morava je pro nás aktuálně ´malá´, mým cílem je proto v Praze vybudovat obchodní a technický tým,“ uvedl Ondřej Václavík ve zprávě pro média.

Pětatřicetiletý Václavík má též připravit vstup společnosti Outsourcing Solution na další trhy ve středoevropském regionu a zajistit tak významný nárůst tržeb společnosti v oblasti cloudových služeb.

Trh cloud-computingu je jeden z mála, na kterém lze explozivní nárůst realizovat. Věřím, že nový tým pod vedením Ondřeje Václavíka bude úspěšný,“ uvedl ve zprávě pro média Jiří Jakeš, generální ředitel společnosti Outsourcing Solution.

Ondřej Václavík v minulosti zastával obchodní a manažerské pozice v technologických a telekomunikačních společnostech Trinity Czech Republic, STAND a GTS Czech.

Ve volném čase se věnuje umění. Skládá a nahrává scénickou hudbu pro živé performance i pro amatérské filmy ve vlastním studiu. Zpívá ve dvou kapelách. Aktuálně pracuje na dvou amatérských filmech a připravuje svou první autorskou výstavu fotek.

Zdroj: Outsourcing Solution









Úvodní foto: Outsourcing Solution

Komentáře