Lidé: Miroslav Dvořák je novým technickým ředitelem Esetu v ČR

Miroslav Dvořák se stal novým technickým ředitelem české pobočky společnosti Eset Software. Co v této funkci bude mít na starost a kde dosud sbíral zkušenosti?

Lidé: Miroslav Dvořák je novým technickým ředitelem Esetu v ČRSpolečnost Eset Software, tvůrce bezpečnostního softwaru, oznámila, že novým technickým ředitelem její české pobočky se stal Miroslav Dvořák.

Ten tak bude zodpovídat za veškerá technická a technologická aktiva společnosti v České republice, což znamená řízení vývoje interních systémů pro českou pobočku, řízení IT provozu a v neposlední řadě také technickou a technologickou podporu produktů značky Eset.

Devětatřicetiletý Dvořák přišel do české pobočky z bankovního sektoru, kde se rovněž zabýval IT bezpečností. V polovině 90. let minulého století se začal věnovat systémové podpoře antivirových produktů a plánování firemní antivirové strategie v České spořitelně.

Zde se postupně vypracoval na vedoucího vývoje infrastrukturních služeb. Na tomto postu měl na starosti řízení lidských zdrojů a účast na transformačních projektech z oblasti IT v rámci celé skupiny Erste Bank.

Po dlouhé době ve stejné firmě jsem potřeboval změnu a nabídka Esetu se nedala odmítnout. Tím, že navíc zůstávám v oboru bezpečnosti IT, beru tuto změnu jako skvělou příležitost pro zúročení mých dosavadních zkušeností,“ uvedl ve zprávě pro média Miroslav Dvořák, nový technický ředitel české pobočky společnosti Eset Software.

První zkušenosti s počítačovou technikou začal sbírat už během studia na Střední průmyslové škole v Jihlavě. Inženýrský titul v oboru Informační technologie a management posléze získal v pražském Bankovním institutu.

Zdroj: Eset Software
Úvodní foto: ESET Software

Komentáře