Lidé: Milan Hrabovský je ředitelem vývoje českého Microsoftu

Divize vývoje české pobočky Microsoftu má nového ředitele.

Lidé: Milan Hrabovský je ředitelem vývoje českého MicrosoftuČeská pobočka Microsoftu oznámila, že její divizi vývoje vede od 1. 11. 2013 Milan Hrabovský. Vystřídá tak Jiřího Karpetu, který se podle oznámení firmy rozhodl věnovat vlastním projektům.

Milan Hrabovský bude zodpovědný za vývoj aplikací pro firmy i konečné uživatele na platformě Microsoft, rostoucí využívání vývojářských nástrojů a komunikaci směrem k technické audienci (vývojáři, IT profesionálové, studenti, start-upy a další).

Ve společnosti Microsoft pracuje od roku 2000, kdy nastoupil na pozici IT manažera pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2002 byl zodpovědný za spolupráci s partnery a postupně vybudoval a vedl nový tým.

Od roku 2006 pak působil na pozici obchodního ředitele OEM zodpovědného za prodej předinstalovaného software a podporu výrobců počítačů a serverů v České republice.

Milan Hrabovský vystudoval na ČVUT a získal titul MBA na Rotchester Institute of Technology. Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje rodině, turistice a sportu.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře