Lidé: Michal Houštecký nově ve vedení Arbes Technologies

Michal Houštecký ve společnosti Arbes Technologies povýšil na ředitele divize podnikových informačních systémů. Co považuje za klíčové pro úspěch na českém trhu s ERP systémy?

Lidé: Michal Houštecký nově ve vedení Arbes TechnologiesSoftwarová společnost Arbes Technologies oznámila, že novým ředitelem její divize podnikových informačních systému se stal Michal Houštecký.

Pro Arbes Technologies pracuje od roku 2011, kdy nastoupil na pozici manažera oddělení Business Intelligence. Měl zodpovědnost za produktovou strategii, pre-sales aktivity, marketing, projektové řízení a organizační řízení oddělení.

Po dvou letech strávených v této roli přebírá ve společnosti Arbes Technologies vedení celé divize podnikových informačních systémů, která kromě Business Intelligence řešení nabízí specializované systémy pro leasingové a úvěrové společnosti a zejména ERP systémy pro klientelu z oblasti finančnictví, zdravotnictví a obchodu.

ERP řešení Arbes FEIS patří k vlajkovým produktům Arbes Technologies a mým cílem je ho nadále rozvíjet v souladu s nejmodernějšími trendy a technologiemi,“ uvedl Michal Houštecký ve zprávě pro média.

Český trh je podle něj silně saturovaný ERP systémy, takže prý považuje za důležité zákazníkům nabízet speciální úpravy či poskytovat řešení, která lze parametrizovat v souladu s oborovými specifiky jednotlivých firem.

Čtyřiatřicetiletý Houštecký dříve působil ve společnost Slovakodata, Varias a T-Mobile jako SAP R/3 konzultant. U mobilního operátora T-Mobile později přešel do pozice senior specialisty manažerských informačních systémů.

Vystudoval Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky v Praze a obor Informační technologie a management na Bankovním institutu. Je ženatý a má dvě dcery. Většinu svého volného času věnuje právě rodině. Má rád cestování, sport a víno.

Zdroj: Arbes Technologies
Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře