Lidé: Martin Sůra nahradil Martina Kubala na pozici generálního ředitele HP na Slovensku

Společnost HP oznámila jmenování Martina Sůry za nového generálního ředitele HP Slovakia a současně ředitele divize Enterprise Group na Slovensku.

Lidé: Martin Sůra nahradil Martina Kubala na pozici generálního ředitele HP na SlovenskuNa této pozici bude Martin Sůra (39) s platností od 1. května 2013 odpovědný za dohled nad portfoliem hardwaru, softwaru a služeb, současně bude působit jako generální ředitel HP na Slovensku.

Nový generální ředitel HP Slovakia se bude zodpovídat Herbertovi Rastbichlerovi, viceprezidentovi a generálnímu řediteli divize Enterprise Group pro střední a východní Evropu.

Martin Sůra odstartoval svou profesionální kariéru ve společnosti HP v roce 1998 jako první zaměstnanec slovenského obchodního zastoupení pro Enterprise Business. Tři roky působil jako district manager public sector TSG sales a odpovídal za celé portfolio HP pro oblast veřejného sektoru na Slovensku.

V letech 2006-2009 zastával několik obchodních manažerských pozic v regionu střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky. V roce 2009 řídil obchodní rozvoj a růst pro podnikové služby na slovenském trhu jako country sales lead enterprise services a od roku 2010 Martin Sůra působil jako ES country director.

Jsem velmi rád, že jsme se jako Enterprise Services mohli v uplynulých letech podílet na dodávce klíčových řešení pro zákazníky. Máme silný tým lidí, který ochotně pomáhá našim zákazníkům a partnerům zlepšit své podnikání. Těším se, že v nové pozici budu moci úžeji spolupracovat právě i s našimi partnery, kteří jsou mimořádně důležití pro naše působení,“ uvedl Martin Sůra ke svému jmenování.

Martin Sůra vymění Martina Kubala, který vedl HP na Slovensku od roku 2009. Martin Kubala byl jmenován generálním ředitelem a obchodního ředitele pro Enterprise Group v regionu jižní a východní Evropy (SEE).

Zdroj: HP Slovakia
Úvodní foto: HP Slovakia

Komentáře