Lidé: Martin Podveský posiluje společnosti Komix

Martin Podveský rozšířil tým konzultantů společnosti Komix. Věnovat se bude produktům pro státní správu, ze které do společnosti přišel. Kde konkrétně a v jakých funkcích působil?

Lidé: Martin Podveský posiluje společnosti KomixSpolečnost Komix, která se specializuje na dodávky informačních systémů a aplikací, oznámila rozšíření svého týmu konzultantů. Novou personální posilou je Martin Podveský, který nastoupil na pozici senior business consultant.

V nové pracovní pozici bude mít na starost rozvoj současných a nových produktů a jejich uplatnění především v oblasti státní a veřejné správy, ze které do nového působiště přišel. Naposledy totiž pracoval pro Generální ředitelství cel.

Pět let zde zastával funkci zástupce ředitele odboru informatiky. Podílel se tak na celkové koncepci rozvoje IT v celní správě. Devět let byl též ředitelem projektu celně-deklaračního systému. 

Českou republiku zastupoval i v rámci Evropské unie, když působil v několika pracovních skupinách zřízených DG TAXUD (Generální ředitelství pro daně a celní unii).

Po mnoha letech ve státní správě jsem hledal nové uplatnění a impuls pro svůj další rozvoj. Komix znám dlouhá léta ze strany zákazníka a jde o velmi slušnou a technicky vyspělou firmu. Nabídku na pozici senior business consultanta jsem proto přivítal,“ uvedl Martin Podveský ve zprávě pro média.

Vystudoval právnickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi jeho záliby patří cestování, krimi filmy a literatura a poslech rockové a jazzové hudby.

Zdroj: Komix

Úvodní foto: Komix

Komentáře