Lidé: Mark Phibbs jmenován viceprezidentem marketingu Adobe v regionu EMEA

Společnost Adobe Systems jmenovala nového viceprezidenta přes marketing pro region EMEA. Jaké má hlavní úkoly v nové funkci a kde všude dosud sbíral profesní zkušenosti?

Lidé: Mark Phibbs jmenován viceprezidentem marketingu Adobe v regionu EMEASoftwarová společnost Adobe Systems oznámila, že jejím novým viceprezidentem přes marketing v regionu EMEA, kam spadá i Česká republika a Slovensko, je Mark Phibbs.

Jeho hlavním úkolem je zvýšení povědomí trhu o řešeních společnosti pro měnící se podnikové prostředí. Konkrétně Adobe Creative Cloud a Adobe Marketing Cloud. Jeho přímou nadřízenou je Ann Lewnesová, senior viceprezidentka Adobe a hlavní šéfka marketingu firmy.  

Mark Phibbs pracuje v Adobe již devět let a díky tomu přesně ví, jak sladit vize Adobe s potřebami v oboru, díky čemuž přináší neuvěřitelnou hodnotu pro naše klienty a partnery v regionu EMEA,“ uvedl ve zprávě pro média Mark Zablan, prezident Adobe pro region EMEA.

Mark Phibbs nastoupil do společnosti Adobe Systems  v roce 2003 jako ředitel marketingu pro asijsko-pacifický region. Po šesti letech v této funkci získal na starost navíc ještě řízení strategie Adobe Global Channel Marketing.

Rodilý Australan před příchodem do společnosti Adobe Systems zastával několik vedoucích pozic ve firmách IBM a Microsoft,. Působil v Austrálii, Německu a Číně. Než před devíti lety rozšířil řady zaměstnanců Adobe Systém, pracoval pro Microsoft jako ředitel marketingu v Hongkongu.

Zdroj: Adobe Systems

Úvodní foto: Adobe Systems

Komentáře