Lidé: Marek Horyl posílil Prestigio jako nový provozní ředitel

Yuri Antoshkin ve společnosti Prestigio povýšil. Na uvolněné místo provozního ředitele nastoupil Marek Horyl. Kde dosud působil a jaké má hlavní úkoly v nové funkci?

Lidé: Marek Horyl posílil Prestigio jako nový provozní ředitelMarek HorylSpolečnost Prestigio, výrobce spotřební elektroniky a počítačového příslušenství, oznámila posílení svého manažerského týmu.

Na pozici provozního ředitele (COO) nastoupil Marek Horyl, který bude pracovat přímo v hlavním sídle společnosti ve městě Limassol na Kypru.

Mezi jeho hlavní úkoly v nové pozici prý patří dohled nad optimalizací dodavatelského řetězce produktových skupin a prosazování odbytu produktů Prestigio přímo od výrobce.

Má též na starost zajišťování případných patentů, podporu klíčových projektů a tendrů a dohled nad vývojem produktové skupiny příslušenství Prestigio.

Marek Horyl získal titul MBA na liverpoolské univerzitě Johna Moorese. Posledních devět let působil na pozici provozního ředitele v distribuční společnosti Asbis Enterprises, kde měl na starosti značku AMD, software a příslušenství. 

Yuri Antoshkin, který dosud zastával pozici provozního ředitele společnosti Prestigio, povýšil.  Nyní zastává funkci general manager & chief sales officer.

Zdroj: Prestigio

Úvodní foto: Prestigio

Komentáře