Lidé: Marek Bělohoubek se stává obchodním ředitelem Kasa.cz

Internetový obchod Kasa.cz má nového obchodního ředitele. Zodpovídat bude za český, slovenský i polský trh.

Lidé: Marek Bělohoubek se stává obchodním ředitelem Kasa.czMarek Bělohoubek (39) se stal obchodním ředitelem obchodu Kasa.cz, provozovaného společností Internet Retail. Zodpovědnost bude mít za aktivity na českém, slovenském a polském trhu. Kromě internetového prodeje bude mít na starost rovněž síť kamenných obchodů Kasahouse.

Na pozici nahrazuje Lukáše Zaorala, který v červenci nastoupil jako segment manager v Mall.cz. Vzhledem k zodpovědnosti Bělohoubka za slovenský trh současně přebírá funkci Tomáše Bravermana, který odešel do vedení Heureka.cz.

Marek Bělohubek začínal jako obchodník s výpočetní a kancelářskou technikou ve firmě Diskont. Následně vedl maloobchodní prodejnu I.F.T Progres a poté přestoupil do společnosti Levi International (v současnosti eD system Czech), kde postupně působil jako obchodník, sales manager a key account manager.

Od roku 2003 zastával pozici obchodního ředitele firmy. Jeho dalším působištěm byla společnost T.S. Bohemia, kde zastával post výkonného ředitele.

Zdroj: Kasa.cz, ChannelWorld
Úvodní foto: Kasa.cz

Komentáře