Lidé: Luděk Vyhnalík a Michal Kováč posilují Symantec v ČR

Obchodní tým českého zastoupení společnosti Symantec, tvůrce bezpečnostního softwaru, posilují Luděk Vyhnalík a Tomáš Kováč. Na jaké pozice a odkud přicházejí?

Lidé: Luděk Vyhnalík a Michal Kováč posilují Symantec v ČRDo českého zastoupení společnosti Symantec nastoupil Luděk Vyhnalík (na obrázku vlevo), kde jako nový territory account manager divize Commercial bude mít na starost klíčové moravské, východočeské a částečně také pražské zákazníky společnosti.

Luděk Vyhnalík, ročník 1961, naposledy pracoval pro IBM, kde působil již od roku 1998. Prošel různými obchodními pozicemi svázanými s prodejem softwarového řešení. V posledních letech měl na starost zejména partnerský prodej.

Druhou personální posilou obchodního týmu české pobočky společnosti Symantec je Michal Kováč (na obrázku vpravo) který přichází do divize Consumer na pozici channel sales.

Jako interní obchodník bude mít na starosti prodej všech produktů značky Norton do partnerské sítě prodejců i velkoobchodů s výpočetní technikou a elektronikou v České republice i na Slovensko.

Michal Kováč, ročník 1978, má obchodní zkušenosti ze společnosti Oracle, kde byl zodpovědný za klíčové zákazníky z oblasti veřejné správy, financí a telekomunikací. Pracoval také jako analytik technické podpory pro Sony a jako obchodník ve společnostech Dell a AT Computers.

Zdroj: Symantec

Úvodní foto: Symantec

Komentáře