Lidé: Lucie Orlovská je novou marketingovou manažerkou společnosti Lenovo v ČR

Marketingovou manažerkou české pobočky společnosti Lenovo je nyní Lucie Orlovská. Její předchůdce Robert Janásek povýšil. Nově je regionálním marketingovým manažerem pro oblast EET.

Lidé: Lucie Orlovská je novou marketingovou manažerkou společnosti Lenovo v ČRSpolečnost Lenovo, výrobce osobních počítačů, oznámila personální změny ve svém lokálním českém marketingovém týmu. Marketingovou manažerkou její české pobočky je nově od počátku září Lucie Orlovská.

V této funkci bude mít na starost plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní společnosti Lenovo v České republice.

Lucie Orlovská

Na manažerský post postupuje po více než dvouleté zkušenosti se zajišťováním marketingových aktivit společnosti Lenovo na českém trhu.

Předtím pracovala ve společnosti JCDeacux, která působí v oblasti outdoorové reklamy,jako marketingová a prodejní specialistka.

Lucie Orlovská vystudovala vysokou školu ESMA (Escuela Superior de Marketing y Administración). K jejím koníčkům patří především sport, tanec a cestování.

Robert Janásek povýšil

Dosavadní marketingový manažer Robert Janásek povýšil na regionálního marketingového manažera pro oblast EET.

Robert JanásekNově tak bude zodpovídat za koordinaci marketingových aktivit společnosti Lenovo v rámci celého východoevropského regionu a také Turecka.

Pro Lenovo pracuje necelých pět let.

Dosud vedle působení v české pobočce tohoto výrovce počítačů zajišťoval také channel marketing na regionální úrovni.

Předtím sbíral zkušenosti s marketingem v telekomunikační společnosti Telefónica, kde se věnoval segmentu domácností a drobných podnikatelů na českém trhu.

 

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře