Lidé: Libor David je novým generálním ředitelem Accenture v České republice

Českou pobočku společnosti Accenture nově vede jako generální ředitel Libor David. S jakými zkušenostmi přišel do této funkce? Kam zamířil jeho předchůdce Maurizio Barini?

Lidé: Libor David je novým generálním ředitelem Accenture v České republiceNadnárodní společnost Accenture, která poskytuje mj. technologické služby a outsourcing, oznámila, že generálním ředitelem její české pobočky se k 1. únoru 2013 stal Libor David.

Pro Accenture pracuje více než 20 let. Již třetím rokem zodpovídá za aktivity divize finančních služeb společnosti Accenture na českém, slovenském, maďarském a rumunském trhu.

Vedení české pobočky Accenture je dobrou příležitostí, jak mohu zužitkovat mezinárodní zkušenosti v prostředí, které stále nabízí mnoho příležitostí k růstu,“ uvedl ve zprávě pro média Libor David, nový generální ředitel Accenture v České republice.

V minulosti se podílel na řadě velkých a transformačních projektů v sektoru finančních služeb pro přední instituce ve střední Evropě a Spojených státech amerických. Vystudoval elektrotechniku na ČVUT v Praze. Ve volném čase se věnuje s rodinou cestování, sportu a poslechu hudby.

Na pozici generálního ředitele nahradil Maurizia Bariniho, který českou pobočku Accenture vedl od roku 2000. „Vzhledem ke svým dlouhodobým zkušenostem postoupil do role odborného konzultanta pro globální klientelu,“ uvedla společnost Accenture ve zprávě pro média.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: Accenture

Komentáře