Lidé: Jozef Belvončík je ředitelem Kerio Technologies pro region EMEA

Jozef Belvončík se po šesti letech ve společnosti Kerio Technologies stává jejím ředitelem pro region EMEA. Na jaké pozici pracoval dosud a co se od něj nyní očekává?

Lidé: Jozef Belvončík je ředitelem Kerio Technologies pro region EMEASpolečnost Kerio Technologies má nového ředitele pro region EMEA, kam spadá i Česká republika a Slovensko. Stal se jím Jozef Belvončík, který ve společnosti Kerio Technologies působí již šest let.

Dosud vedl pobočku Kerio Technologies v Plzni, odkud řídil softwarový vývoj a obchodní strategii společnosti ve středoevropském a východoevropském regionu. Od června 2006 se mu povedlo ve svěřeném regionu zdvojnásobit obrat společnosti.

Jako šéf Kerio Technologies pro celý region EMEA má za úkol učinit z této fimy dominantního hráče na trhu v oblasti vnitrofiremní spolupráce v prostředí cloudu.

Jozefovou úlohou bude v celé oblasti EMEA sjednotit interní procesy a zabezpečit úspěšný prodej v tomto regionu,“ uvedl ve zprávě pro média Scott Schreiman, výkonný ředitel Kerio Technologies.

Jozef Belvončík v minulosti sbíral zkušenosti i ve společnosti Microsoft, pro kterou pracoval v letech 1995 až 2002. Čtyři roky zastával pozici ředitele marketingu Microsoftu pro český a slovenský trh.

Pochází ze Slovenska, kde absolvoval Fakultu chemické a potravinárské technologie na někdejší SVŠT (dnešní Slovenská technická univerzita v Bratislave).

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: Kerio Technologies

Komentáře