Lidé: Jitka Dvořáková střídá Josefa Matějku v pozici generálního ředitele CZC.cz

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz získal do svého týmu novou posilu. Generální ředitelkou se stává Jitka Dvořáková z Mall.cz. Josef Matějka zůstává jednatelem.

Lidé: Jitka Dvořáková střídá Josefa Matějku v pozici generálního ředitele CZC.czOd dne 10. 6. 2013 se novou generální ředitelkou CZC.cz stala Jitka Dvořáková, která dříve zastávala pozici obchodní ředitelky ve společnosti Netretail Holding Group vlastnící Mall.cz.

Zkušenosti si přináší také z mezinárodních korporací jako Panasonic nebo Philips. Poslední tři roky strávila ve společnosti Netretail Holding vlastnící internetový obchod Mall.cz.

„Dynamika vývoje internetu se mi zalíbila natolik, že jsem jí dala přednost před návratem do prostředí velké nadnárodní korporace. Ráda bych přispěla zkušenostmi získaných z obou těchto světů a jejich smysluplnou kombinací pomohla svému týmu společnost posunout dále,“ uvedla Jitka Dvořáková v oznámení.

Josef Matějka je nadále jednatelem a vlastníkem

Na funkci střídá dosavadního ředitele a majitele, Josefa Matějku, který ve firmě zůstává i nadále jako jednatel.

Přijetí nového člověka na pozici generálního ředitele má přinést CZC.cz lepší řízení a nový úhel pohledu na dosavadní plány, uvádí e-tailer. „Věřím, že Jitka přinese nové podněty a zvýší efektivitu řízení společnosti,“ sdělil médiím v oznámení Josef Matějka. Myšlenka samostatné pozice generálního ředitele se údajně vyvíjela delší dobu.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: Neformallne.cz / © Internet Mall, a. s.

Komentáře