Lidé: Jiří Klíčník vede marketing, Jiří Čihák řídí PR v Electro Worldu

Poté co Jan Bosák opustil Electro World, společnost oznámila rozdělení odpovědností v oblasti PR aktivit a marketingu na českém i slovenském trhu.

Lidé: Jiří Klíčník vede marketing, Jiří Čihák řídí PR v Electro WorlduS účinností od 1. 5. 2013 rozdělil Electro World systém zodpovědnosti za své marketingové a PR aktivity v České republice a na Slovensku. K tomuto datu po údajně vzájemné dohodě ze společnosti odešel Jan Bosák, dosavadní marketingový a PR manažer.

Řízení marketingového oddělení a jeho aktivit je nyní v kompetenci Jiřího Klíčníka (na fotografii vpravo), který současně zastává pozici provozního ředitele.

PR manažerem řetězce se nově stal Jiří Čihák (na fotografii vlevo), který i nadále zastává také pozici people development manažera pro CZ/SK a má na starosti také interní komunikaci firmy. Ve funkci oba nahradí Jana Bosáka.

Činnosti marketingového oddělení se čím dál častěji prolínají s procesy obchodního oddělení. Právě proto jsme se rozhodli tato dvě oddělení podřídit jednou manažerovi. Cílem této změny je možnost rychleji reagovat na požadavky zákazníků a uzpůsobovat tomu marketingovou podporu,“ uvedl v oznámení Ján Gažovský, generální ředitel společnosti Electro World.

Jiří Klíčník před nástupem do Electro Worldu v roce 2006 zastával funkci ředitele společnosti Ahold na Slovensku a ředitele sítě hypermarketů Hypernova v České republice.

Dříve působil jako kontrolor Svazu spotřebních družstev, vedoucí oddělení nákupu a později obchodní ředitel ve společnosti Klenoty Brno. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Jiří Čihák působí v Electro Worldu od vstupu řetězce na český trh v roce 2002. Z pozice sales manažera se postupně propracoval až na people development manažera pro Českou a Slovenskou republiku.

Před příchodem do Electro Worldu pracoval ve společnostech Pors, Elip – DataMarket a K+B Expert, kde zastával funkci produktového a purchase manažera.  

Zdroj: Electro World
Úvodní foto: Electro World

Komentáře