Lidé: Jan Denemark je novým generálním ředitelem Arbes Technologies

Vedení softwarové společnosti Arbes Technologies se ujal Jan Denemark, který dosud od loňského roku vedl její divizi ECM/BPM. Kde sbíral zkušenosti v minulosti?

Lidé: Jan Denemark je novým generálním ředitelem Arbes TechnologiesJan DenemarkSpolečnost Arbes Technologies, dodavatel softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, má nového generálního ředitele. Stal se jím Jan Denemark, který dosud vedl divizi ECM/BPM zabývající se systémy pro zpracování obsahu a automatizaci obchodních procesů.

Vedení divize ECM/BMP přebírá Vojtěch Havránek, jenž působí ve společnosti Arbes Technologies od loňského roku.

Kam míří Zdeněk Pilz, dosavadní generální ředitel Arbes Technologies, společnost ve zprávě pro média nesdělila.

Chceme být první volbou v oblasti ICT partnerství finančních institucí a nabídnout našim klientům ucelená a komplexní řešení, profesionální služby a poradenství,“ uvedl Jan Denemark již jako nový generální ředitel Arbes Technologies.

Devětatřicetiletý Denemark nastoupil do společnosti v roce 2012, kdy založil novou divizi ECM/BPM, kterou dosud vedl. V minulosti působil ve vedení společností Sinte a Creditinfo Solutions. Pracoval také pro CSC jako šéf vertikály pro finanční instituce v regionu CEE. 

Nový generální ředitel Arbes Technologies vystudoval obor Informační technologie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je ženatý a má čtyři děti.

Zdroj: Arbes Technologies

Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře