Lidé: Ivo Kramoliš dočasně vede SAP ČR

S platností od 2. 9. nastoupil na pozici generálního ředitele společnosti SAP ČR Ivo Kramoliš. Roman Teiml se rozhodl odejít.

Lidé: Ivo Kramoliš dočasně vede SAP ČRDosavadní generální ředitel Roman Teiml předává svému dlouholetému kolegovi Ivu Kramolišovi vedení pobočky a po dvouapůlletém působení na této pozici se rozhodl pokračovat v profesní kariéře mimo SAP, uvedla společnost v oznámení.

Ivo Kramoliš přišel do SAP v roce 2011 na pozici ředitele pro oblast služeb v regionu střední a východní Evropy. Funkci zastává nadále a paralelně převezme pozici prozatímního generálního ředitele české pobočky SAP.

Před příchodem do SAP pracoval Ivo Kramoliš na manažerských pozicích ve společnostech Siemens a IBM.

„Zaměříme se na rozvoj současné zákaznické báze a oslovování nových zákazníků s důrazem na oborová řešení v segmentech s růstovým potenciálem,“ uvedl ve zprávě pro média Ivo Kramoliš. Konkrétní segmenty však nejmenoval.

Ivo Kramoliš absolvoval Sheffield Hallam University a The Nottingham Trent University. Hovoří plynně anglicky, německy, polsky a rusky. Ve volném čase se věnuje především sportovnímu létání, je držitelem licence soukromého pilota, a také sportovní střelbě IPSC a golfu.

Zdroj: SAP

Úvodní foto: SAP

Komentáře