Lidé: Ignum posiluje obchodní oddělení o Michala Vithu a Jakuba Teuschela

Obchodní oddělení divize individualizovaných služeb společnosti Ignum nově vede Michal Vitha. Za péči o stávající klienty má nyní zodpovědnost Jakub Teuschel.

Lidé: Ignum posiluje obchodní oddělení o Michala Vithu a Jakuba TeuschelaSpolečnost Ignum, která poskytuje hostingové služby, oznámila, že vedením obchodního oddělení a marketingového týmu divize individualizovaných služeb byl pověřen Michal Vitha (na fotografii vlevo) Jeho hlavním úkolem v nové funkci prý je další rozvoj obchodu a zlepšování aktivní péče o klienty.

Mým cílem je modernizace našeho produktového portfolia a technologií, aby byla individualizovaná divize zákazníky vnímána jako špičkový hoster náročných projektů a poskytovatel široké škály zejména serverhostingových, housingových a cloudových služeb,“ uvedl Michal Vitha ve zprávě pro média.

Za péči o stávající zákazníky nově zodpovídá Jakub Teuschel (na fotografii v úvodu článku vpravo). Jeho hlavním úkolem má být posilování vztahů se současnými zákazníky a rozvoj další aktivní péče o ně.

Svou činnost chci zaměřit především na další rozvoj standardů, které zkvalitní a rozšíří komunikaci s našimi partnery,“ uvedl Jakub Teuschel ve zprávě pro média.

Ignum letos v únoru prošlo reorganizací, kdy se společnost rozdělila na dvě divize: komodizovaných služeb a individualizovaných služeb., Divize komodizovaných služeb se má zaměřovat na webový hosting, registraci domén či poskytování SSL certifikátů.

Pod divizi individualizovaných služeb patří IaaS služby, clusterové/cloudové systémy, hostování serverů a poskytování konektivity.

Zdroj: Ignum

Úvodní foto: Ignum

Komentáře