Lidé: Helena Horovčáková vede S&T Slovakia

Společnost S & T Slovakia oznámila změnu na postu výkonného ředitele. Do této pozice nastoupila Helena Horovčáková, která pracuje ve společnosti S&T od roku 2004. Petr Dovhun ze společnosti odchází.

Lidé: Helena Horovčáková vede S&T SlovakiaS&T Slovakia v oznámení uvádí, že jmenování Heleny Horovčákové na pozici výkonné ředitelky neznamená změnu v dlouhodobé strategii společnosti. Přichází v době, kdy má firma za sebou hlavní fázi konsolidace a návratu na trh.

Helena Horovčáková byla do roku 2008, kdy nastoupila do centrály skupiny S & T ve Vídni, členem vrcholového managementu S&T na Slovensku s odpovědností za realizaci a rozvoj řešení v oblasti podnikových aplikací. Ve vídeňské centrále S&T zastávala pozici manažerky pro podnikový rozvoj a provoz.

Peter Dovhun ze společnosti S&T odchází. Plánuje strávit letní prázdniny s rodinou a připravovat se na pokračování pracovní kariéry, uvádí společnost.

Helena nás přesvědčila, že pro vedení naší společnosti na Slovensku bude výraznou posilou. Věříme, že její odborné a manažerské zkušenosti, i znalost prostředí budou přínosné. Ve spolupráci s celým lokálním týmem pomůže posílit pozici S&T na Slovensku,“ uvedl v oznámení Hannes Niederhäuser, výkonný ředitel S&T AG.

Helena Horovčáková je absolventem Vysoké školy managementu City University of Seattle v Bratislavě. V minulosti pracovala pro společnosti Slovak Telecom a Cap Gemini. V oblasti IT působí již téměř 15 let.

Zdroj: S&T Slovakia

Úvodní foto: S&T Slovakia

Komentáře