Lidé: David Němec je novým obchodním ředitelem společnosti VanCo.cz

Novým obchodním ředitelem společnosti VanCo, která je mj. provozovatelem internetového obchodu wifishop.cz, se stal David Němec. Odkud přichází a kam se přesunul Milan Vonšík, jeho předchůdce?

Lidé: David Němec je novým obchodním ředitelem společnosti VanCo.czSpolečnost VanCo.cz, systémový integrátor a provozovatel internetového obchodu wifishop.cz, má s účinností od 18. 3. 2013 nového obchodního ředitele. Stal se jím David Němec.

Jeho předchůdce na pozici obchodního ředitele, Milan Vonšík, povýšil na výkonného ředitele společnosti VanCo.cz.

David Němec naposledy působil ve firmě Alcoma vyrábějící mikrovlnné spoje pro bezdrátové propojení sítí. Měl na starosti přípravu obchodní strategie a odbornou technickou podporu.

Jako obchodní ředitel společnosti VanCo.cz bude nyní zodpovědný za vedení obchodního týmu regionálních manažerů a péči o významné korporátní zákazníky. Očekává se také od něj řešení zásadních strategických úkolů.  

Největšími přednostmi Davida Němce jsou obrovské zkušenosti v oboru mikrovlnných technologií, vůdčí schopnosti a zaujetí pro splnění nejnáročnějších požadavků,“ uvedl ve zprávě pro média Milan Vonšík, nový výkonný ředitel společnosti VanCo.cz.

David Němec vystudoval FEL na ČVUT v Praze. Hovoří plynně anglicky a osvojil si základy španělštiny. Ve volném čase se věnuje snowboardingu a surfování.

Zdroj: VanCo.cz

Úvodní foto: VanCo.cz

Komentáře