Lidé: David Maršálek obchodním ředitelem, Martin Novotný technickým ředitelem be3D.cz

Obchod společnosti be3D.cz nově řídí David Maršálek (30), technickým ředitelem výrobce 3D tiskáren be3D.cz je Martin Novotný (26).David Maršálek, be3D.czÚkolem Davida Maršálka je rozvíjet obchodní aktivity be3D.cz, pomoci společnosti stát se předním výrobcem 3D tiskáren na českém trhu a započít expanzi na evropský trh.

David Maršálek vystudoval provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze, kde absolvoval magisterské studium v oboru podnikání a administrativy a studijní program MBA.

V roce 2005 začal svou kariéru jako junior consultant v HCBC Finance, kde se věnoval finančnímu poradenství. Od roku 2009 pracoval Maršálek ve společnosti Flexicat Tools, v níž zastával pozici key account managera. Od ledna 2013 se přesunul na pozici business development managera a podílel se zde na budování obchodní a marketingové strategie firmy pro Českou republiku a Evropu, a zároveň koordinoval vývoj nových produktů.

Mým cílem je expandovat s tiskárnami na evropský trh, kde již nyní registrujeme poptávku. Zároveň chci z 3D tisku udělat produkt pro domácnosti, tak jak to běžně funguje například v USA,“uvedl v oznímení David Maršálek, nový obchodní ředitel Be3D.

Martin Novotný, be3D.czCílem nového technického ředitele Martina Novotného je spustit sériovou výrobu 3D tiskárny DeeOrange a do konce roku představit 3D tiskárnu pro průmyslové využití DeeRed.

Martin Novotný vystudoval strojní fakultu na ČVUT v Praze, kde se věnoval výrobnímu inženýrství, strojírenské technologii a managementu. První pracovní zkušenosti získal ve společnosti Baest Machines & Structures, kde se věnoval inovacím linky robotického svařování nádrží.

V září 2012 nastoupil do společnosti Aero Vodochody Aerospace, kde zastával funkci inženýra v oddělení technologického rozvoje. Brzy poté byl jmenován vedoucím projektového týmu na zavedení monitoringu obráběcího procesu na více než 30 obráběcích centrech.

Dále se Martin Novotný věnoval inovacím na sériové lince pro pevnou část náběžné hrany křídla pro novou sérii letadel CSeries od společnosti Bombardier. Od září 2013 přebírá v be3D.cz zodpovědnost za vývoj a výrobu 3D tiskáren.

Zdroj: be3D.czKomentáře