Lenovo spouští kampaň na IdeaPad Yoga ve špionážním stylu

Dnešním dnem spouští společnost Lenovo špionážní kampaň, jejímž cílem je podpořit konvertibilní Ultrabook IdeaPad Yoga 13. Krycí název subjektu: Yoga. Cíl mise: lokalizovat subjekt.

Lenovo spouští kampaň na IdeaPad Yoga ve špionážním styluV misi, která poběží na adrese www.lenovo.cz/yoga do 31. 3. 2013, budou mít účastníci možnost převtělit se do role špionů.

Pro splnění klíčových kroků kampaně společnosti Lenovo jim přitom pomůže speciální video s názvem The Pursuit, za kterým stojí Martin Campbell.

Novozélandský režisér je proslulý známými filmovými trháky jako například Zlaté oko nebo Casino Royale. Jeho um dokazuje i špionážní video, které se odehrává v přístavišti u Černého moře.

Hlavní hrdinkou příběhu je půvabná tajná agentka, která svým pronásledovatelům dokáže uniknout nejen díky své rychlosti a schopnosti předvídat, ale i díky tomu, že v průběhu plnění svého úkolu využívá výjimečné vlastnosti vícerežimového Ultrabooku IdeaPad Yoga 13. Právě flexibilita a vysoký výkon IdeaPad Yoga umožňují agentce rychle vyřešit jakoukoliv situaci a splnit misi,“ uvádí Lenovo v oznámení.

Cílem účastníků březnové mise bude vypátrat místo, kde je ukrytý konvertibilní ultrabook IdeaPad Yoga 13. Na začátku dubna Lenovo místo odhalí a IdeaPad Yoga získá „špion“ který nejúspěšněji dokončí misi.

Pro ostatní soutěžící jsou připraveny další výhry jako směrový mikrofon, propisku s kamerou nebo USB klíčenku ve tvaru náboje.

IdeaPad Yoga je vybavena panty, které umožňují přetočení displeje až o 360°. Zařízení tak lze používat ve čtyřech režimech od klasického notebooku, přes stan a stojan, až po tablet.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře