Lenovo propagovalo mobilní zařízení přes módu

Trendy babího léta přiblížila společnost Lenovo účastníkům netradičního setkání, na kterém ve spolupráci s britskou značkou F&F představila designové notebooky a tablety ve spojení s módními kousky pro nadcházející podzim.

Lenovo propagovalo mobilní zařízení přes móduLucie Orlovská, marketingová manažerka společnosti Lenovo. Beáta Kanoková s modelkou ukazující Lenovo IdeaPad.

Akcí vedle marketingové manažerky společnosti Lenovo Lucie Orlovské provázela i módní blogerka Beáta Kaňoková, která hostům radila s výběrem vhodných střihů, barev a doplňků. Prostory observatoře Žižkovské věže tak vedle výhledu na Prahu nabídly i krásu v podobě stylových modelů (foto viz níže).

Akce ukázala, že technika nemusí být jen užitečným pomocníkem, ale může se stát i stylovým módním doplňkem. Lenovo má ve svém portfoliu lehké a tenké notebooky a tablety v různých barevných provedeních a stylové All-in-One počítače, které jsou pro uživatele atraktivní jak po výkonností stránce, tak i z hlediska designu,“ uvedla marketingová manažerka Lucie Orlovská.

Pozornost Lenova se do budoucna soustředí zejména na konvertibilní notebooky a ultrabooky, které lze snadno přeměnit na tablet, a podporují dotykové ovládání.


Zdroj: Lenovo
Galerie

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře