Lama Plus se stává distributorem značky Dymo a hardwaru Lexmark

Specializovaný distributor, společnost Lama Plus, získala kontrakt na produkty značky Dymo a rozšířila distribuci Lexmarku o hardware.

Lama Plus se stává distributorem značky Dymo a hardwaru LexmarkV nabídce společnosti Lama Plus naleznete nově zboží značky Dymo, která se soustředí na pásky a potisk štítků.

V nabídce distributora je aktuálně téměř 100 položek tiskáren štítků, téměř 20 položek etiket a více než 20 tiskáren samolepících štítků.

Dymo je jedna ze značek (Paker, Waterman, Rubbermaid atd.) společnosti Newell. Portfolio značky Dymo se dělí na produkty pro domácnost, kancelář a průmysl.

Sortiment pokrývá stolní, přenosné a multifunkční (pro různé formáty štítků) termo tiskárny bez nebo s displejem včetně dotykových modelů. Více se o produktech dovíte na webu dymo.com.

Vedoucí marketingu Michaela Šnapková nový kontrakt oznámila partnerům v rámci partnerského setkání Lama Bowlingshow v Praze.

Dále na prezentaci společnosti Lexmark v rámci setkání zaznělo rozšíření distribučního kontraktu na značku Lexmark. Nově se vztahuje také na hardware.

V portfoliu Lama Plus naleznete dvanáct laserových tiskáren (sedm černobílých a pět barevných) v cenovém rozpětí od 2 700 do 9 300 Kč bez DPH.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: Dymo, Lama Plus

Komentáře