Lama Mobile si pro nepřímou distribuci vybrala 100Megu

Virtuální mobilní operátor Lama mobile, který funguje v síti Vodafone, uzavřel distribuční kontrakt se společností 100Mega Distribution. Chce prodávat SIM a tarify také přes resellery.

Lama Mobile si pro nepřímou distribuci vybrala 100MeguLama Mobile láká nové partnery na odměnu formou průběžných měsíčních provizí a stabilní příjmy v rámci dlouhodobé spolupráce.

V nabídce 100Mega Distribution se SIM karty nového virtuálního operátora objeví během 4. kvartálu, kdy své působení v síti Vodafone oficiálně zahájí. Lama Plus je plnohodnotným virtuálem, který bude kromě pronajaté infrastruktury všechny služby poskytovat sám.

Lama Mobile chystá tři hlavní hlasové tarify od nulového měsíčního poplatku a snižující se cenou podle provolaných minut, přes předplacené (a volné) minuty po neomezený tarif. Připravuje také rodinné a firemní tarify a možnost dokoupit k hlasovému tarifu datové balíčky. U tarifů by neměly být závazky a tarifikace bude vteřinová.

Operátor tvrdí, že nebude vyžadovat žádné vstupní, výstupní ani jiné poplatky (pouze za papírové vyúčtování či upomínku).

Zaujmout chce nové partnery dvousložkovou provizí. Fixní částku reseller získá za uzavření smlouvy a následně mu náleží podíl z dalších pravidelných příjmů od zákazníka.

Pro své partnery Lama Mobile připravuje zaškolení pracovníků přímo na prodejně, prodejní manuál, možnost sjednání smlouvy v systému, zákaznickou linku, partnerskou linku (pro partnery) a POS materiály.

Kdo je Lama Mobile?

Lama Mobile patří do české investiční skupiny Lama Energy Group, kterán po roce 1989 začala těžit ropu a plyn z nových ložisek na jižní Moravě. Kromě Lama Mobile je ve skupině dalších šest firem působícich v České republice, na Slovensku a v Kanadě.

Ve vedení Lama Mobile jsou manažeři s řadou zkušenosti v oblasti telekomunikací a prodeje služeb. Obchodní ředitelkou společnosti je Romana Pazderová, dřívější obchodní ředitelka Alza.cz, nebo také ředitelka retailových služeb v T-Mobile CZ a obchodní ředitelka Českých radiokomunikací.

Obchodními manažery operátory jsou Radek Bláha a Petr Machník. Radek Bláha dříve vedl zákaznické služby v ČD-Telematika a působil také jako manažer prodejních kanálů v T-Mobilu a Českých radiokomunikacích. Petr Machník přichází z ČEZ ICT Services, kde pracoval jako obchodní manažer. Předtím byl manažerem prodejen EuroTel, později Telefónica O2.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: 100Mega Distribution, Lama mobile

Komentáře